وبلاگ

مهم ترین لوازم جانبی داخل خودرو

مهم ترین لوازم جانبی داخل خودرو

استفاده از مهم لوازم جانبی داخل خودرو باعث شده تا بتوان راحتی و آسایشی بیشتر را داخل خودرو ها فراهم کرده و ظاهر این بخش از خودرو را طور کلی تغییر داد. در واقع خرید برخی از وسایل برای داخل خودرو کمک کرده تا بتوان از فضای داخلی ماشین ها به شکل بهینه ای استفاده کرد. اگر شما نیز می خواهید با تهیه برخی از لوازم جانبی مناسب داخل خودرو، تغییراتی را در ماشین خود ایجاد کرده و نهایت راحتی را در حین رانندگی تجربه کنید، در ادامه این مطلب از سایت توکا با ما همراه باشید.

به طور کلی لوازم جانبی خودرو طیف گسترده ای از محصولات را تشکیل می دهند. برخی از این لوازم برای خارج از خودرو ها و بیشتر آن ها نیز مختص به فضای داخلی هستند. بدون شک تعدادی از این لوازم ضروری بوده و بخش دیگری از آن ها چندان برای ماشین ضروری نیستند. برای این که بدانید به چه محصولاتی نیاز دارید تا خودرو خود را مجهز و لوکس کنید، لازم از تا با مهم ترین وسایل جانبی خودرو آشنا شده و کاربرد آن ها را بدانید.

5 وسیله جانبی مهم داخل خودرو

همانطور که گفتیم، خرید لوازم جانبی برای خودرو ها چه از نظر کارایی و چه از لحاظ ظاهری مهم است. اگر می خواهید مهم ترین لوازم جانبی داخل خودرو را تهیه کنید، بهتر است لیستی از این وسایل را تهیه کرده و آن ها را بر اساس بودجه خود الویت بندی کنید. 5  مورد از لوازم جانبی داخلی خودرو که حتما به آن ها نیاز دارید، عبارتند از:

1. کنسول وسط خودرو

در میان لوازم جانبی مختلف خودرو، کنسول های وسط خودرو محبوبیت زیادی دارند. امروزه اکثر خودرو های مدل بالا و جدید دارای این کنسول هستند. اما همچنان خودرو هایی نیز وجود دارند، که باید با این وسیله کاربردی فضای بین صندلی را پر کرده و بهترین استفاده را از فضای داخلی ماشین ها داشته باشند. می توان گفت که کنسول های وسط صندلی خودرو، از لوازم چند منظوره هستند. با خرید کنسول وسط خودرو شما تغییر بزرگی را در ظاهر فضای داخلی ایجاد می کنید.

در کنار این ویژگی، کنسول ها یک تکیه گاه و یا به اصطلاح زیر دستی هستند، که از خستگی دست شما در حین رانندگی جلوگیری می کنند. کاربرد دیگر این محصولات نظم دهی وسایل است. داخل کنسول های وسط خودرو فضایی وجود دارد که می توانید برای نگهداری لوازم ریز و درشت خود، از فضای کنسول استفاده کنید. برخی از مدل های کنسول وسط خودرو دارای جا لیوانی نیز هستند.

2. پایه نگهدارنده موبایل

با توجه به این که بخش عمده از کارهای روزمره ما توسط موبایل انجام می شود، بنابراین وجود یک پایه نگهداره موبایل خودرو نیز می تواند بسیار ضروری و مهم باشد. همانطور که بهتر می دانید، استفاده از موبایل در زمان رانندگی بسیار خطر آفرین است. اما با وجود هولدر موبایل خودرو شما می توانید با تسلط کامل بدون هیچگونه خطری از گوشی خود استفاده کنید. پایه نگهدارنده موبایل خودرو برای جستجو در مپ، برقراری تماس، ثبت عکس، ویدیو و….. یک وسیله بسیار کاربردی بوده که در مدل های متنوعی موجود است. در فروشگاه توکا می توانید مدل های مختلفی از این محصول را خریداری کنید.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل خودرو

پایه نگهدارنده گوشی موبایل خودرو

3. شارژر  فندکی

یکی دیگر از مهم ترین لوازم جانبی داخل خودرو، شارژر فندکی است. این محصول این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در هر لحظه و هر جا موبایل خود را شارژ کنید و دیگر نگران تمام شدن باتری گوشی خود در شرایط مختلف نباشید. همانطور که از نام این وسیله پیداست، به فندک خودرو متصل می شود. شما می توانید با استفاده از کابل شارژ موبایل خود و این وسیله هر مدل گوشی را به راحتی شارژ کنید.

4. پشت گردنی صندلی

با تهیه پشت گردنی صندلی خودرو، می توانید نهایت راحتی را در خودرو خود تجربه کنید. این محصول نیز یکی دیگر از مهم ترین لوازم جانبی داخلی خودرو به حساب می آید که می تواند یار همیشگی شما در مسافت های طولانی باشد. ساختار این محصول به گونه ای بوده که روی صندلی نصب شده و فضای خالی بین گردن و سر را پر می کند. این وسیله نیز مدل های بسیار متنوعی دارد.

5. جا لیوانی مخصوص داخل خودرو

میل کردن نوشیدنی های مختلف در لیوان زمانی که در خودرو هستید، قطعا کار سختی خواهد بود. به خصوص زمانی که فضایی را برای قرار دادن لیوان خود نداشته باشید. برای حل این مشکل می توانید جا لیوانی های مخصوص خودرو را خریداری کنید. در این محصولات محفظه هایی تعبیه شده اند که می توان هر اندازه لیوان نوشیدنی را به شکل مستحکمی داخل آن قرار داد.

جمع بندی

برای راحتی بیشتر و استفاده بهتر از فضای داخلی خودرو، بهتر است با مهم ترین لوازم جانبی خودرو آشنا شوید. در این مطلب به چند مورد از وسایل مهم برای داخل ماشین اشاره کرده و در مورد آن ها توضیح دادیم. شما می توانید برای خرید کلیه لوازم جانبی خودرو به صورت عمده یا تکی به فروشگاه توکا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *